Ethernet glasvezel patchkabel LC-LC multi-mode 1m

Art nr.KCGDM101
Ethernet glasvezel patchkabel Deze korte patchkabel met LC connectoren kan onder andere gebruikt worden om een ethernet switch te verbinden met een Neutrik opticalCON chassisdeel. Op deze manier bouw je een robuuste touring bestendige setup met fiber kabels.
Voorgestelde retailprijs €11.7
Retailkorting 20%
Prijs €9.36
prijs per stuk
excl. BTW
stuk

Omschrijving

Ethernet glasvezel patchkabel

Deze korte patchkabel met LC connectoren kan onder andere gebruikt worden om een ethernet switch te verbinden met een Neutrik opticalCON chassisdeel. Op deze manier bouw je een robuuste touring bestendige setup met fiber kabels.

Specificaties

Palletkosten bijdrage in Euro’s.
n.v.t.
Franco verzending vanaf (stuks)
n.v.t.
Nr.
KCGDM101
Merk
Roline
1e connector
pen
2e connector
pen
aansluiting
Ethernet
lengte
1 meter
productkleur
blauw

Ethernet glasvezel patchkabel LC-LC multi-mode 1m

Art nr.KCGDM101
Ethernet glasvezel patchkabel Deze korte patchkabel met LC connectoren kan onder andere gebruikt worden om een ethernet switch te verbinden met een Neutrik opticalCON chassisdeel. Op deze manier bouw je een robuuste touring bestendige setup met fiber kabels.
Voorgestelde retailprijs €11.7
Retailkorting 20%
Prijs €9.36
prijs per stuk
excl. BTW
stuk

Omschrijving

Ethernet glasvezel patchkabel

Deze korte patchkabel met LC connectoren kan onder andere gebruikt worden om een ethernet switch te verbinden met een Neutrik opticalCON chassisdeel. Op deze manier bouw je een robuuste touring bestendige setup met fiber kabels.

Specificaties

Palletkosten bijdrage in Euro’s.
n.v.t.
Franco verzending vanaf (stuks)
n.v.t.
Nr.
KCGDM101
Merk
Roline
1e connector
pen
2e connector
pen
aansluiting
Ethernet
lengte
1 meter
productkleur
blauw