Vragen?   053 - 4320 644
prijs

Gratis verzending v.a. € 50,00


Ethernet glasvezel patchkabel LC-LC multi-mode 1m
Ethernet glasvezel patchkabel LC-LC multi-mode 1m
merk: Roline
adviesprijs 11,70 excl BTW
uw webshopprijs 9,36 excl BTW
Controller 1-weg LV hand Harmony*
Controller 1-weg LV hand Harmony*
merk: Roline
 
uw webshopprijs 145,00 excl BTW
Vloermarkeringstape UT8 33m rol 50mm groen
Vloermarkeringstape UT8 33m rol 50mm groen
merk: Roline
adviesprijs 6,50 excl BTW
uw webshopprijs 5,20 excl BTW
Stroomverdeler 19
Stroomverdeler 19" schuko 1 in 9 uit 1U schakelaar
merk: Roline
adviesprijs 44,75 excl BTW
uw webshopprijs 35,80 excl BTW
47U serverkast met glazen deur 800x800x2260mm
47U serverkast met glazen deur 800x800x2260mm
merk: Roline
 
uw webshopprijs 748,14 excl BTW
Harpsluiting 4750kg (moerbout) zwart
Harpsluiting 4750kg (moerbout) zwart
merk: Roline
adviesprijs 7,75 excl BTW
uw webshopprijs 6,20 excl BTW
Neopreen kabel nwpk 3x 1.50mm2 rol 100 meter
Neopreen kabel nwpk 3x 1.50mm2 rol 100 meter
merk: Roline
adviesprijs 134,08 excl BTW
uw webshopprijs 107,26 excl BTW
Glasvezel SFP module 1Gbit voor switches o.a. ELC
Glasvezel SFP module 1Gbit voor switches o.a. ELC
merk: Roline
adviesprijs 75,33 excl BTW
uw webshopprijs 67,80 excl BTW
BimBox onbewerkt 112x 62x 31mm zwart
BimBox onbewerkt 112x 62x 31mm zwart
merk: Roline
adviesprijs 13,38 excl BTW
uw webshopprijs 10,70 excl BTW
moer M8 nylock zwart
moer M8 nylock zwart
merk: Roline
adviesprijs 0,18 excl BTW
uw webshopprijs 0,14 excl BTW
Ethernet kabel CAT5e SF/UTP 70m haspel Proshell
Ethernet kabel CAT5e SF/UTP 70m haspel Proshell
merk: Roline
adviesprijs 506,71 excl BTW
uw webshopprijs 405,37 excl BTW
Afzetlint 70mm LPDE ds 500 meter geel/zwart
Afzetlint 70mm LPDE ds 500 meter geel/zwart
merk: Roline
adviesprijs 11,00 excl BTW
uw webshopprijs 8,80 excl BTW
Roline superclamp 19mm incl spigot male en female
Roline superclamp 19mm incl spigot male en female
merk: Roline
adviesprijs 26,73 excl BTW
uw webshopprijs 21,38 excl BTW
Veiligheidskabel 60cm met 2x puntkous
Veiligheidskabel 60cm met 2x puntkous
merk: Roline
adviesprijs 4,24 excl BTW
uw webshopprijs 3,39 excl BTW
15U mini serverkast met glazen deur 600x800x860mm
15U mini serverkast met glazen deur 600x800x860mm
merk: Roline
 
uw webshopprijs 349,13 excl BTW
DMX eindstop 3-pin zwart
DMX eindstop 3-pin zwart
merk: Roline
adviesprijs 10,30 excl BTW
uw webshopprijs 8,24 excl BTW
Delta Voeding MDIN-24VDC-60W DIN rail
Delta Voeding MDIN-24VDC-60W DIN rail
merk: Roline
adviesprijs 30,13 excl BTW
uw webshopprijs 24,10 excl BTW
9U witte wandkast met glazen deur 600x600x500mm
9U witte wandkast met glazen deur 600x600x500mm
merk: Roline
 
uw webshopprijs 179,55 excl BTW
Koffer voor 16x spigot/coupler
Koffer voor 16x spigot/coupler
merk: Roline
 
uw webshopprijs 89,75 excl BTW
Uitverkoop
LED controller 12V DC 24 knop AB*
LED controller 12V DC 24 knop AB*
merk: Roline
adviesprijs 12,85 excl BTW
uw webshopprijs 5,00 excl BTW
Wurgwartel kunststof IP68 M32 zwart (15-21)
Wurgwartel kunststof IP68 M32 zwart (15-21)
merk: Roline
adviesprijs 1,38 excl BTW
uw webshopprijs 1,10 excl BTW
8U Wall Mount Bracket - 300mm diep
8U Wall Mount Bracket - 300mm diep
merk: Roline
 
uw webshopprijs 57,56 excl BTW
HDMI kabel Violet Certified 4K/ UHD 0,9 meter
HDMI kabel Violet Certified 4K/ UHD 0,9 meter
merk: Roline
adviesprijs 19,34 excl BTW
uw webshopprijs 15,47 excl BTW
Verstelbaar legbord 710-950mm diepe serverkast 1U
Verstelbaar legbord 710-950mm diepe serverkast 1U
merk: Roline
 
uw webshopprijs 50,05 excl BTW