prijs
merk
meerminder
soort
meerminder
type
meerminder
protocol
meerminder
aantal DMX ingangen
meerminder
aantal DMX uitgangen
meerminder

Glasvezel SFP module 1Gbit voor switches o.a. ELC

  • Glasvezel SFP module 1Gbit voor switches o.a. ELC

Glasvezel SFP module 1Gbit

Glasvezel verbindingen bieden een betrouwbare overdracht over langere lengtes dan traditionele koper (CAT) kabels. Met een multi mode fiber zijn afstanden tot 300 meter probleemloos te overbruggen. Gebruikte switches dienen hiervoor uitgevoerd te worden met fiber aansluitingen.

 

Deze module wordt gebruikt om switches die hiervoor geschikt zijn uit te voeren met een fiber module. Onder andere de ELC swtiches en de MA switches beschikken hiervoor over SFP cages. Hierin kan deze module geplaatst worden om de switch uit te voeren met een fiber aansluiting.


merk Roline
productnummer NDNOES65
fabrikantcode DLSFOM
    adviesprijs 75,33 excl BTW
      uw webshopprijs 67,80 excl BTW
 


technische specificaties

  • Multi-mode miniGBIC module
  • LC connector
  • 850nm
  • 1280 Megabit per seconde
  • overdracht tot maximaal 550 meter

Het toevoegen aan de winkelwagen is mislukt. Controleer of u een werkende internetverbinding heeft en probeer het opnieuw.