prijs
merk
meerminder
soort
meerminder
aansluiting
meerminder
lengte
meerminder
doorsnede
meerminder
1e connector
meerminder
2e connector
meerminder
aantal polen of aders
meerminder
vermogen
meerminder
bijzonderheden
meerminder
productkleur
meerminder

Ethernet glasvezel patchkabel LC-LC multi-mode 1m

  • Ethernet glasvezel patchkabel LC-LC multi-mode 1m

Ethernet glasvezel patchkabel

Glasvezel verbindingen bieden een betrouwbare overdracht over langere lengtes dan traditionele koper (CAT) kabels. Met een multi mode fiber zijn afstanden tot 300 meter probleemloos te overbruggen. Gebruikte switches dienen hiervoor uitgevoerd te worden met fiber aansluitingen.

 

Ethernet glasvezel patchkabel

Deze korte patchkabel met LC connectoren kan onder andere gebruikt worden om een ethernet switch te verbinden met een Neutrik opticalCON chassisdeel. Op deze manier bouw je een robuuste touring bestendige setup met fiber kabels.


merk Roline
KCGDM101
  adviesprijs 15,02 excl BTW
      uw webshopprijs 12,02 excl BTW
 


technische specificaties

  • glasvezel patchkabel LC/LC multi-mode
  • lengte: 1 meter

Het toevoegen aan de winkelwagen is mislukt. Controleer of u een werkende internetverbinding heeft en probeer het opnieuw.